Фото Відгук о Миколе Латанскьом

На днях послухала Лекцію 2 «Как получать от жизни то, чего ты хочеш?» в рамках онлайн програми «Майстерність Життя™».

Під час перегляду лекції я зрозуміла, що в дитинстві багато часу думала, чого мені не можна робити! І весь час мені було страшно, що мене покарають. Боячись цього, я обманювала, щоб уникнути покарання!

Та після перегляду лекції я зрозуміла, наскільки багато різних обмежень я накладаю на себе з самого дитинства!

Але я хочу вивчити себе, проаналізувати і відчути свої дитячі обмеження та свою внутрішню реальність! І дозволити собі жити вільно і щасливо!

Дякую, Миколо, за чудову лекцію. Я себе почала вільніше відчувати! Сьогоднішня лекція стала для мене переворотом в голові!

 

Вікторія Василик

Ужгород, Україна

Учасниця «Майстерність Життя™», «Дивовижна Гра Життя™», «Жіночий Клуб™ з Тетяною Латанською», «Життя в Моменті™», «Формула Справжнього Успіху™», «Важіль Ясності™», «Як Продавати, Не Продаючи™», «Прорив до Успіху™», «Школа Коучінгу™», «Тренер Нового Покоління™»


ХОТИТЕ ИСПОЛЬЗОВАТЬ ЭТУ СТАТЬЮ НА СВОЕМ САЙТЕ, БЛОГЕ ИЛИ В СОЦИАЛЬНЫХ СЕТЯХ?
Вы можете это сделать при условии обязательного указания следующей информации: «Николай Латанский — мировой авторитет индустрии личностного роста и разработчик уникальной методики тестирования человеческого потенциала, которую можно испробовать бесплатно здесь: www.latansky.com/navigator»

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Нарешті я зрозуміла, наскільки сильно обмежувала сама себе! МАЙСТЕРНІСТЬ ЖИТТЯ™