Напередодні нашого найпотужнішого тренінгу ЖИТТЯ В МОМЕНТІ™ я дав інтерв’ю в програмі «Ранок з М-студіо». Розмова йшла про прагнення до змін, мотивацію і постійний розвиток.

РОЗКРИТТЯ ГЕНІАЛЬНОСТІ

— Розкажіть нам коротко, чим ви займаєтеся? — ставить перше запитання ведуча.

— Останні понад десять років я займаюся тим, що розкриваю в людях геній. Я дуже довго йшов до цього. Мою методику було сформовано передусім завдяки моїм вчителям, переважно американцям. Я пройшов величезну кількість тренінгів й інвестував на сьогодні близько 750 тисяч доларів у навчання.

Пропускаючи отриману інформацію крізь себе й передаючи знання людям, я викристалізував методику, що називається ФОРМУЛА ГЕНІАЛЬНОСТІ™. Це семикрокова модель розкриття генію в будь-якій людині незалежно від віку, статусу, фінансових доходів чи освіти.

Я вірю, що кожна людина народжується генієм. Питання лише в тому, що з нами далі відбувається, як впливає на нас оточення: батьки, вихователі, викладачі. Як правило, наша геніальність зникає ще в ранньому дитинстві, і ми починаємо жити за стандартами суспільства, де треба бути таким, як усі. Тому моє завдання — допомогти людині згадати, ким вона народилася, і розкрити свою геніальність.

ФОРМУЛА ГЕНІАЛЬНОСТІ

— Як позбутися негативного впливу суспільства, яке дійсно тисне з усіх боків? — звучить наступне запитання.

— Перший крок моєї ФОРМУЛИ ГЕНІАЛЬНОСТІ™ — повірити в те, що я — геній. Саме з цього все починається. Немає сенсу ходити на тренінги, ставити цілі, виховувати в собі навички, якщо ви не усвідомили, що можете досягти будь-якого успіху в цьому житті й розкрити себе сповна, — відповідаю я.

— Але інколи трапляється так, що людина аж занадто переконана, що вона геній, і може рухатися, чесно кажучи, в протилежному напрямку, — зауважує ведуча.

— Це називається «зарозумілість» — коли ми дуже високої думки про себе, але це не відповідає дійсності. Саме тому ми вчимо звертати увагу на зворотній зв’язок від більш успішніших людей, щоб вчасно помітити «корону», яка у вас виросла.

— Як часто проходять ваші заходи і що найскладніше в роботі з людьми? — продовжуємо ми спілкування.

Відповідаючи на першу частину запитання, я зазначив, що заходи відбуваються протягом року, в онлайн-форматі, а також наживо по всьому світі. В цьому році я вже виступив у 15 країнах — проводжу вечірній майстер-клас РОЗБУДИ В СОБІ ГЕНІЯ™ на 3,5 години, а зранку — БІЗНЕС-СНІДАНОК™ для підприємців.

Також у нас є ще близько десяти різних тренінгових програм, але з цього року вони будуть доступні лише в онлайн-форматі. Ми відчули, що в нас так багато програм, що ніколи робити щось нове. Тому всі старі тренінги ми трансформували в онлайн-проект, а тепер створюємо нові програми. Так, наприклад, у жовтні ми підемо «По шляху Сантьяго» з тими, хто готовий пройти пішки за чотири дні 120 км.

Щодо роботи з людьми. Я не можу сказати, що мені складно з кимось працювати. Якщо людина платить гроші, то з нею легко, бо вона вже хоче щось узяти. Якщо не подобається, я кажу: «Забирай гроші і йди». Тому що коли в залі сидить одна негативно налаштована людина, а навколо сто осіб, які хочуть себе змінити, вона як ложка дьогтю в бочці меду — все псує. Мені легше повернути гроші й зробити простір трансформаційним, щоб інші люди могли змінюватися.

ІСТОРІЯ УСПІХУ

— Може, є історії успіху? Є люди, які вже дослухалися до ваших порад? — цікавиться ведуча.

— Таких історій дуже багато в абсолютно різних сферах життя. Так у нас є клієнтка, Анастасія Кравцова, яка живе в Торонто, Канада. Вона завжди каже: «Коля пиши, будь-ласка, завжди, що я твоя історія успіху». Анастасія має власний перукарський салон, а останні два роки вона ще й телезірка. До того ж, написала книгу.

Це лише один приклад успіху моїх студентів. Мені щодня пишуть листи, в нас є навіть людина, завдання якої полягає в тому, щоб мінімум один з отриманих за день відгуків розміщувати на сайті.

— Що спонукає людей до змін? Вони до вас приходять вже з цим бажання чи воно з’являється після перегляду ваших подкастів? — питає ведуча.

— Дуже часто мій канал на YouTube знаходять за запитом «депресія». Бувають люди, які приходять до нас і кажуть: «Я вже був готовий покінчити життя самогубством, але ви мене так надихнули, що я зрозумів: я маю жити!»

Взагалі до нас приходять люди в різному стані. Хтось у повному розладі, людина не знає, навіщо вона живе, і їй потрібно знайти цей орієнтир. Є й такі, в яких все добре, але спостерігається певній застій і треба перейти на новий рівень, — відповідаю я.

ШЛЯХ ДО МРІЇ

— Коли ви були юнаком, про що мріяли? Чи думали, що колись будете займатися такою благородною справою? Яка у вас освіта? — отримую я наступне запитання.

— Я маю «червоний» диплом Київського політехнічного інституту за спеціальністю інженер-зварювальник. Коли я був молодим, мріяв про легкий шлях, що все у мене буде чудово завдяки дідусю, який був дуже поважною персоною.

Гостями моїх дідуся з бабусею були космонавти із Зоряного містечка, мати Юрія Гагаріна була подругою нашої сім’ї. Я був свого роду мажор, але не скажу, що дідусь мене балував. Коли мені було 20 років, дідусь помер, і я змушений був змінити своє життя.

Ми з другом відправилися у Європу. Півроку прожили в Голландії, стільки ж — у Німеччині, в таборі для біженців, крали в магазинах, шукали простих шляхів. Зрештою, мені довелося повернутися в Україну, і тоді я зрозумів, що легких шляхів не буває. Якщо ти хочеш створити життя своєї мрії, треба багато працювати.

Я пообіцяв собі закінчити з «червоним» дипломом університет і вивчити мінімум дві іноземні мови — німецьку й англійську. Так згодом і вийшло. До того ж, на останньому курсі я вже працював у штаб-квартирі компанії «Сіменс» у Німеччині.

СЕНС ЖИТТЯ І ВІКОВІ ОБРІЇ

— Якої вікової категорії люди до вас звертаються? — продовжує розмову ведуча.

— Від 12 років. Вони, звичайно, не самі приходять, а з батьками, але дуже багато дітей дивиться мої відео на YouTube. Нас останні роки постійно просять зробити щось для дітей, але поки що не виходить.

Взагалі я вважаю, що дитина — це доросла людина, просто її треба більш розважати для того, щоб утримати увагу. Я виступав перед аудиторією із 650 дітей з інтернатів і давав їм ту саму інформацію, що даю дорослим. Я вийшов на сцену з танцями, давав багато історій і вправ, і вони сприйняли цей виступ дуже глибоко. Потім, коли організатори питали, який виступ для них найбільше спрацював, вони сказали, що мій, — ділюся я своїми спостереженнями.

— Назвіть найбільшу кількість людей, з якою ви працювали, і де саме? — запитує ведуча.

Я згадав, що це був індійський університет. Ми приїхали в Чанай, на Півдні Індії, на TedEx, де я виступав. Там було 1200 осіб, а за декілька днів до TedEx нас повезли на екскурсію в один з університетів, де довелося виступити перед 1400 слухачами. Виступ тривав лише декілька хвилин, але він дуже сильно їх зачепив, хоча аудиторія була дуже різновікова — від 13 до 80 років.

Люди зараз довго живуть. Вчені стверджують, що в майбутньому людина буде жити понад 100 років. Уже зараз з’явилися нанороботи, які вприскуються в вену і пливуть по організму, де треба лікують. Також уже є технології для друкування органів на 3D-принтері. Тому, якщо сьогодні вам за 60 і ви не знаєте, для чого живете, треба терміново шукати сенс життя! Інакше, коли виявиться, що ви можете прожити ще 50 або й 100 років, — це буде для вас не радістю, а стражданням.

Неважливо скільки вам зараз років, завжди залишайтеся натхненними і прагніть  розвитку!

 

Смотрите также: Кен Вилберт говорит, что пришла пора пересмотреть религии и священные писания, сделать им своеобразный апгрейд. СВЯЩЕННЫЕ ПИСАНИЯ ВРУТ… Или о чем не скажут вам в церкви #928

ПОЖАЛУЙСТА, ЛАЙКНИТЕ НАС!

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

?? ЯК СТАТИ УСПІШНИМ ТРЕНЕРОМ. Відповідає гуру розкриття геніїв — Микола Латанський